روانشناسی بستنی

farsms.mihanblog.com

بسیاری از روانشناسان بر این عقیده‌اند که نوع خوراکی که شما انتخاب می‌کنید، می‌تواند بازگو کننده شخصیت درون شما باشد و بستنی‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. حالا شما چه نوع بستنی‌را ترجیح می‌دهید؟!

بستنی گردویی: دوستداران این نوع بستنی، منظم، محتاط و به شدت کمال گرا هستند. خیلی به جزئیات اهمیت می‌دهند و هیچ گاه از قوانین تخطی نمی‌کنند. وظیفه‌شناسی، اخلاق‌گرایی و محافظه‌کاری از ویژگیهای بارز آن هاست. این افراد از رقابت با دیگران به ویژه در زمینه ورزش لذت می‌برند و دوست دارند همیشه و در هر جمعی رئیس باشند.

بستنی کاکائویی: اگر این بستنی مورد علاقه شماست، به جرات می‌توان گفت که فردی سرزنده و خلاق هستید و به ندرت سعی می‌کنید هیجان و اشتیاقتان را پنهان کنید. شخصیت شما برای دیگران جالب است و در میهمانی‌ها همیشه وجود شما، فضا را گرم و شاد می‌کند. برعکس، کارهای یکنواخت کسلتان می‌کند و از این که همیشه در مرکز توجه باشید، لذت می‌برید.

بستنی پسته‌ای: این افراد شنوندگان خوبی هستند. صبر و تحمل زیادی دارند و مشکلات را با شکیبایی پشت سر می‌گذارند کمتر خشمگین می‌شوند و بسیار احساساتی هستند. در درک مشکلات و موقعیت‌های دیگران بسیار خوب عمل می‌کنند و به همین دلیل روابط بسیار خوبی با دیگران دارند.

بستنی وانیلی: اگر این نوع بستنی را دوست دارید، احتمال غریب به یقین آدمی هستید بسیار تنوع طلب. در واقع شما غالباً بر اساس انگیزه‌های آنی خود عمل می‌کنید و از خطر کردن هم نمی‌ترسید. از آنجا که توقعات زیادی از خود دارید، می‌توانید اهداف بلندی را نیز برای خود درنظر بگیرید. مهمتر از همه این‌ها این است که روابط نزدیک خانوادگی برایتان مهم و لذت بخش است.

بستنی با طعم قهوه: بستنی با طعم قهوه نشان‌دهنده حافظه قوی و خوب شماست و تقریباً هیچ‌گاه اسمها و وقایع گذشته را فراموش نمی‌کنید. اصولاً به گذشته عشق می‌ورزید و از مرور خاطراتتان لذت می‌برید. تا حدی درون‌گرا هستید و احساساتتان را به راحتی بروز نمی‌دهید. قهوه به رقم تلخی، نشان‌دهنده شخصیت شیرین آدمهاست. شما زندگی مبتنی بر گذشته را با امید به آینده می‌سازید و خاطرات زیبای خود را با هیچ چیز دیگری عوض نمی‌کنید.

بستنی با طعم توت‌فرنگی: این افراد بسیار دقیق، گاهی شکاک و در عین حال خود رای و درون‌گرا هستند. دوستداران این بستنی بسیار کمرو و خجالتی هستند و احساسات بسیار قوی دارند. معمولاً خجالتی بودن این افراد باعث می‌شود در بسیاری از زمینه‌ها از دیگران عقب‌تر باشند.

بستنی موزی: اگر طعم بستنی موزی را به بقیه طعم‌ها ترجیح می‌دهید شما فردی هستید بسیار آسان‌گیر. دست و دل‌بازی و صداقت و همدلی شما زبانزد خاص و عام است. دوستان از اینکه شما را برای درد و دل دارند لذت می‌برند و می‌دانند که همیشه دوستی خوب برای آنها وجود دارد


طبقه بندی: روانشناسی بستنی،
برچسب ها: روانشناسی بستنی، روانشناسی،

تاریخ : 1389/12/29 | 12:45 | نویسنده : Admin | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات